

1/2 Sq. Dr. Universal Socket 24mm 6 point Length 73.5mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 73.5mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 24mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 34.5mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 75.5mm |
Original: $76.06
-65%$76.06
$26.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 73.5mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 24mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 34.5mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 75.5mm |





















