

1/2 Sq. Dr. Universal Socket 5/8 6 point Length 69.5mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 69.5mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 5/8" |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24.5mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 69.5mm |
$28.10
Original: $80.29
-65%1/2 Sq. Dr. Universal Socket 5/8 6 point Length 69.5mm—
$80.29
$28.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 69.5mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 5/8" |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24.5mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 69.5mm |





















