

7/16 Hex Dr. Bit XZN M10 Triple Square Length 75mm

| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | XZN Bit |
| Output Size: | M10 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 9.8mm |
| L Size: | 75mm |

$5.99
Original: $17.10
-65%7/16 Hex Dr. Bit XZN M10 Triple Square Length 75mm—
$17.10
$5.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | XZN Bit |
| Output Size: | M10 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 9.8mm |
| L Size: | 75mm |






















