

7/16 Hex Dr. Bit XZN M12 Triple Square Length 150mm
| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | XZN Bit |
| Output Size: | M12 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 11.7mm |
| L Size: | 150mm |
Original: $39.48
-65%$39.48
$13.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | XZN Bit |
| Output Size: | M12 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 11.7mm |
| L Size: | 150mm |























