

7/16 Hex Dr. Bit XZN M14 Triple Square Length 75mm

| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | XZN Bit |
| Output Size: | M14 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 13.5mm |
| L Size: | 75mm |

Original: $26.27
-65%$26.27
$9.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | XZN Bit |
| Output Size: | M14 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 13.5mm |
| L Size: | 75mm |
























