

1/2 Sq. Dr. Nut Grip Metric Chrome Socket in 18mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape | Square |
| Length: | 36mm |
| Type: | Nut Grip Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | Nut Grip |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H Size: | 10.5mm |
| L Size: | 36mm |

Original: $15.07
-65%$15.07
$5.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape | Square |
| Length: | 36mm |
| Type: | Nut Grip Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | Nut Grip |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H Size: | 10.5mm |
| L Size: | 36mm |
























