

1/4 Hex Dr. Nut Setter 10mm 6 point Length 150mm
| Input Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | Nut Setter |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 6pt. |
| HRC: | 43 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 14.5mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 150mm |
Original: $36.14
-65%$36.14
$12.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | Nut Setter |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 6pt. |
| HRC: | 43 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 14.5mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 150mm |






















