

1/4 Hex Dr. Nut Setter 8mm 6 point Length 250mm Magnet
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 250mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.7mm |
| H Size: | 3.5mm |
| L Size: | 250mm |
Original: $43.14
-65%$43.14
$15.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 250mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.7mm |
| H Size: | 3.5mm |
| L Size: | 250mm |























