

1/2 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth Short Length 110mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 110mm |
| Type: | Short Ratchet Handle |
| Output Size: | 24 Teeth |
| Metal Handle: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 29mm |
| D Size: | 34mm |
| H Size: | 14.4mm |
| L Size: | 110mm |

$60.33
1/2 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth Short Length 110mm—
$60.33
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 110mm |
| Type: | Short Ratchet Handle |
| Output Size: | 24 Teeth |
| Metal Handle: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 29mm |
| D Size: | 34mm |
| H Size: | 14.4mm |
| L Size: | 110mm |






