

1/2 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth Short Length 110mm Push Button
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 110mm |
| Type: | Reversible Ratchet, Short, Quick Release Button |
| Output Size: | 24 Teeth |
| Push Button: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 29mm |
| D Size: | 34mm |
| H Size: | 14.4mm |
| L Size: | 110mm |
Original: $70.82
-65%$70.82
$24.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 110mm |
| Type: | Reversible Ratchet, Short, Quick Release Button |
| Output Size: | 24 Teeth |
| Push Button: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 29mm |
| D Size: | 34mm |
| H Size: | 14.4mm |
| L Size: | 110mm |





















