

10mm 3/8 Sq. Dr. 6 point Sleeve Drive Extension Socket, 100mm Long
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Extended Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 6pt |
| Sleeve Drive: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.5mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $81.07
-65%$81.07
$28.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Extended Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 6pt |
| Sleeve Drive: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.5mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 100mm |






















