

1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 12 Point Socket 1.7/16"

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 47mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 7/16" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 47.2mm |
| D2 Size: | 41mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 47mm |

$14.76
Original: $42.16
-65%1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 12 Point Socket 1.7/16"—
$42.16
$14.76Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 47mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 7/16" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 47.2mm |
| D2 Size: | 41mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 47mm |
























