

1/2 Sq. Dr. Chrome Metric 12 Point Socket 22mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 40mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 22mm |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30mm |
| D2 Size: | 28mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 40mm |

Original: $10.25
-65%$10.25
$3.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 40mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 22mm |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30mm |
| D2 Size: | 28mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 40mm |
























