

1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 6 Point Socket 19/32"
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 19/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 21.5mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 37mm |
Original: $8.07
-65%$8.07
$2.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 19/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 21.5mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 37mm |























