

1/2 Sq. Dr. Chrome 6 Point Metric Socket 23mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 40mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 23mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 31.5mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H Size: | 16.5mm |
| L Size: | 40mm |
$10.25
1/2 Sq. Dr. Chrome 6 Point Metric Socket 23mm—
$10.25
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 40mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 23mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 31.5mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H Size: | 16.5mm |
| L Size: | 40mm |























