

1/2 Sq. Dr. Socket Whitworth 3/8 12 point Length 37mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | Whitworth 12 Point Socket |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 37mm |

$3.60
Original: $10.29
-65%1/2 Sq. Dr. Socket Whitworth 3/8 12 point Length 37mm—
$10.29
$3.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | Whitworth 12 Point Socket |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 37mm |
























