

1/4 Sq. Dr. 6 point chrome Metric Socket 11mm

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 22mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.5mm |
| D2 Size: | 14.3mm |
| H Size: | 9.3mm |
| L Size: | 22mm |

Original: $5.39
-65%$5.39
$1.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 22mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.5mm |
| D2 Size: | 14.3mm |
| H Size: | 9.3mm |
| L Size: | 22mm |






















