

1/4 Sq. Dr. 6 point chrome Metric Socket 14mm

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 24mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19.3mm |
| D2 Size: | 17.9mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 24mm |

Original: $6.18
-65%$6.18
$2.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 24mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19.3mm |
| D2 Size: | 17.9mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 24mm |






















