

3/4 Sq. Dr. Socket 1.5/16 12 point Length 57mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 5/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 46mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 57mm |

Original: $32.95
-65%$32.95
$11.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 5/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 46mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 57mm |
























