

3/4 Sq. Dr. Socket 1.9/16 12 point Length 59mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 59mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 9/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 54.5mm |
| D2 Size: | 45mm |
| H Size: | 27mm |
| L Size: | 59mm |

Original: $43.49
-65%$43.49
$15.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 59mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 9/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 54.5mm |
| D2 Size: | 45mm |
| H Size: | 27mm |
| L Size: | 59mm |
























