

3/4 Sq. Dr. Socket 16mm 12 point Length 50mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 16mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.6mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 50mm |

$19.73
3/4 Sq. Dr. Socket 16mm 12 point Length 50mm—
$19.73
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 16mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.6mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 50mm |
























