

3/4 Sq. Dr. Socket 2.1/2 12 point Length 76mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 76mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 2 1/2" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 84.5mm |
| D2 Size: | 58mm |
| H Size: | 39mm |
| L Size: | 76mm |

$118.56
3/4 Sq. Dr. Socket 2.1/2 12 point Length 76mm—
$118.56
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 76mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 2 1/2" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 84.5mm |
| D2 Size: | 58mm |
| H Size: | 39mm |
| L Size: | 76mm |
























