

3/4 Sq. Dr. Socket 20mm 12 point Length 50mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 20mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 29.5mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 50mm |

Original: $19.73
-65%$19.73
$6.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 20mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 29.5mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 50mm |
























