

3/4 Sq. Dr. Socket 47mm 12 point Length 68mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 47mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 63.5mm |
| D2 Size: | 48mm |
| H Size: | 31.5mm |
| L Size: | 68mm |

Original: $53.50
-65%$53.50
$18.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 47mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 63.5mm |
| D2 Size: | 48mm |
| H Size: | 31.5mm |
| L Size: | 68mm |
























