

3/4 Sq. Dr. Socket 80mm 12 point Length 90mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 80mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 104.5mm |
| D2 Size: | 78mm |
| H Size: | 52mm |
| L Size: | 90mm |

Original: $183.61
-65%$183.61
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 80mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 104.5mm |
| D2 Size: | 78mm |
| H Size: | 52mm |
| L Size: | 90mm |
























