

3/4 Sq. Dr. Socket 1.1/4 6 point Length 57mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 44.5mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 23mm |
| L Size: | 57mm |

Original: $27.06
-65%$27.06
$9.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 44.5mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 23mm |
| L Size: | 57mm |
























