

3/4 Sq. Dr. Socket 1.11/16 6 point Length 62mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 11/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 58.5mm |
| D2 Size: | 47mm |
| H Size: | 29mm |
| L Size: | 62mm |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 11/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 58.5mm |
| D2 Size: | 47mm |
| H Size: | 29mm |
| L Size: | 62mm |
























