

3/4 Sq. Dr. Socket 29mm 6 point Length 55mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 55mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 29mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 41mm |
| D2 Size: | 38mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 55mm |

$8.07
Original: $23.05
-65%3/4 Sq. Dr. Socket 29mm 6 point Length 55mm—
$23.05
$8.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 55mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 29mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 41mm |
| D2 Size: | 38mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 55mm |


















