

3/4 Sq. Dr. Socket 57mm 6 point Length 72mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 72mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 57mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 76mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 36mm |
| L Size: | 72mm |

Original: $80.26
-65%$80.26
$28.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 72mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 57mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 76mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 36mm |
| L Size: | 72mm |
























