

3/4 Sq. Dr. Socket 60mm 6 point Length 76mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 76mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 60mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 79.5mm |
| D2 Size: | 58mm |
| H Size: | 39mm |
| L Size: | 76mm |

Original: $101.23
-65%$101.23
$35.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 76mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 60mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 79.5mm |
| D2 Size: | 58mm |
| H Size: | 39mm |
| L Size: | 76mm |
























