

3/8 Sq. Dr. 6 point Metric Chrome Socket in 12mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16.8mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 26mm |

Original: $5.47
-65%$5.47
$1.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16.8mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 26mm |
























