

3/8 Sq. Dr. 6-Point SAE Chrome Socket in 13/32"

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 13/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 13.3mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 7.5mm |
| L Size: | 26mm |

Original: $6.00
-65%$6.00
$2.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 13/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 13.3mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 7.5mm |
| L Size: | 26mm |
























