

1/2 Sq. Dr. 6-Point Clip Type Spark Plug Socket 16mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | Spark Plug Socket with Spring Clip |
| Output Size: | 16mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 21mm |
| H1 Size: | 13mm |
| H2 Size: | 21mm |
| L Size: | 70mm |

Original: $28.14
-65%$28.14
$9.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | Spark Plug Socket with Spring Clip |
| Output Size: | 16mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 21mm |
| H1 Size: | 13mm |
| H2 Size: | 21mm |
| L Size: | 70mm |
























