

1/2 Sq. Dr. Socket TORX® E18N Low Profile Length 37mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | TORX® Socket |
| Output Size: | E18N |
| Output Shape: | TORX |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 20.3mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 37mm |
Original: $11.24
-65%$11.24
$3.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | TORX® Socket |
| Output Size: | E18N |
| Output Shape: | TORX |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 20.3mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 37mm |























