

1/4 Sq. Dr. TORX® T30 Bit Socket - Length 80mm


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T30 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 64mm |
| L Size: | 80mm |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T30 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 64mm |
| L Size: | 80mm |






















