

3/8 Sq. Dr. TORX® T55 Bit Socket - Length 140mm


| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 140mm |
| Type: | TORX Bit Socket |
| Output Size: | T55 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 113.5mm |
| L Size: | 140mm |

Original: $22.20
-65%$22.20
$7.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description


| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 140mm |
| Type: | TORX Bit Socket |
| Output Size: | T55 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 113.5mm |
| L Size: | 140mm |
























