

1/2 Sq. Dr. Socket TORX® E22 Length 37mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | TORX® Socket |
| Output Size: | E22 |
| Output Shape: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H Size: | 15.5mm |
| L Size: | 37mm |
Original: $11.99
-65%$11.99
$4.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | TORX® Socket |
| Output Size: | E22 |
| Output Shape: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H Size: | 15.5mm |
| L Size: | 37mm |























