

1/2 Sq. Dr. Universal Socket 15mm 6 point Length 68mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 15mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 21.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 68mm |

Original: $42.06
-65%$42.06
$14.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 15mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 21.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 68mm |
























