

1/2 Sq. Dr. Universal Socket 21mm 6 point Length 72mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 72mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 29mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 72mm |

Original: $44.76
-65%$44.76
$15.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 72mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 29mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 72mm |
























