

1/2 Sq. Dr. Universal Socket 3/8 6 point Length 63mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 63mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.8mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 8.8mm |
| L Size: | 63mm |

$15.67
Original: $44.76
-65%1/2 Sq. Dr. Universal Socket 3/8 6 point Length 63mm—
$44.76
$15.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 63mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.8mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 8.8mm |
| L Size: | 63mm |
























