

1/2 Sq. Dr. Universal Socket 9mm 6 point Length 63mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 63mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 9mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 8.3mm |
| L Size: | 63mm |

Original: $40.65
-65%$40.65
$14.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 63mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 9mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 8.3mm |
| L Size: | 63mm |
























