

3/8 Sq. Dr. Universal Socket 8mm 12 point Length 47mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 47mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 12mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 7.3mm |
| L Size: | 47mm |
Original: $32.26
-65%$32.26
$11.29Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 47mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 12mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 7.3mm |
| L Size: | 47mm |























