

1/2 Sq. Dr. Universal TORX® E14 Socket - Length 65mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | TORX® Universal Socket |
| Output Size: | E14 |
| Output Shape: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16.3mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 10.6mm |
| L Size: | 65mm |
Original: $41.98
-65%$41.98
$14.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | TORX® Universal Socket |
| Output Size: | E14 |
| Output Shape: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16.3mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 10.6mm |
| L Size: | 65mm |























