

1/2 Sq. Dr. Universal TORX® E16 Socket - Length 65mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | TORX® Universal Socket |
| Output Size: | E16 |
| Output Shape: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.8mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 11.8mm |
| L Size: | 65mm |
Original: $44.47
-65%$44.47
$15.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | TORX® Universal Socket |
| Output Size: | E16 |
| Output Shape: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.8mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 11.8mm |
| L Size: | 65mm |























