

3/8 Sq. Dr. Socket 10mm 4 point Length 32mm Weld Nut
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | Drive Weld Nut Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Weld Nut: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 20.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 32mm |
$46.74
3/8 Sq. Dr. Socket 10mm 4 point Length 32mm Weld Nut—
$46.74
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | Drive Weld Nut Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Weld Nut: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 20.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 32mm |






















