

1/4 Hex Dr. Wing Bolt Socket 104mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 104mm |
| Type: | Wing Bolt Socket for Electric Drill |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 7.3mm |
| D Size: | 31mm |
| H Size: | 21mm |
| L Size: | 104mm |
Original: $41.03
-65%$41.03
$14.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 104mm |
| Type: | Wing Bolt Socket for Electric Drill |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 7.3mm |
| D Size: | 31mm |
| H Size: | 21mm |
| L Size: | 104mm |



















