

1/2 Sq. Dr. Bit Socket XZN M10 Triple Square Length 100mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M10 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 23mm |
| d Size: | 11.9mm |
| H Size: | 63.5mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $17.33
-65%$17.33
$6.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M10 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 23mm |
| d Size: | 11.9mm |
| H Size: | 63.5mm |
| L Size: | 100mm |























