

1/2 Sq. Dr. Bit Socket XZN M12 Triple Square Length 120mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 120mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M12 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 23mm |
| d Size: | 11.9mm |
| H Size: | 83.5mm |
| L Size: | 120mm |

$6.78
Original: $19.36
-65%1/2 Sq. Dr. Bit Socket XZN M12 Triple Square Length 120mm—
$19.36
$6.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 120mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M12 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 23mm |
| d Size: | 11.9mm |
| H Size: | 83.5mm |
| L Size: | 120mm |
























