

1/2 Sq. Dr. Bit Socket XZN M14 Triple Square Length 100mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M14 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| d Size: | 13.9mm |
| H Size: | 63.5mm |
| L Size: | 100mm |

Original: $20.97
-65%$20.97
$7.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M14 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| d Size: | 13.9mm |
| H Size: | 63.5mm |
| L Size: | 100mm |
























