

1/2 Sq. Dr. Bit Socket XZN M18 Triple Square Length 60mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M18 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| d Size: | 17.9mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 60mm |
$8.88
Original: $25.36
-65%1/2 Sq. Dr. Bit Socket XZN M18 Triple Square Length 60mm—
$25.36
$8.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M18 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| d Size: | 17.9mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 60mm |























